Pristatymas

Visus užsakymus pristatome savo transportu arba kurjerių pagalba iki jūsų namų ( tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas ) visoje Lietuvoje. 

Gaminius pristatome jums patogiu laiku. Viena dieną prieš gaminių pristatymą susisiekiame su klientu suderinti pristatymo laiką. Pristatymo dieną, susisiekiame su klientu ir informuojame apie savo atvykimą.

Perkant e-parduotuvėje pristatymas  įvykdomas per 5-7 darbo dienas. Užsakant prekes kurių neturime sandėlyje arba užsakant prekes pagal individualų užsakymą, pristatymas gali trukti 5-30 darbo dienų nuo užsakymo patvirtinimo dienos. 

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo–priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo–priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimus ar prekių komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje. Jei pažeidimus ir kitus neatitikimus pastebėjote vėliau, paskambinkite mums +37061245984 arba parašykite [email protected]

Esant pageidavimui galime pristatyti baldus į visas Europos sąjungos šalis. Parašykite mums el. paštu, kokius baldus išsirinkote ir kokiu adresu juos reikėtų nugabenti.


Krepšelis

Krepšelis tuščias.